Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Aale.ee

Aale Käsitöö OÜ tegutseb Rakveres. 1996.a.avasime ajaloolisel Pikal tänaval Viru Käsitöö Salongi kust saab osta eesti rahvuslikku käsitööd. Valmistame tellimisel rahvarõivaid üksikisikutele ja kollektiividele. Samas disainime ja valmistame rahvuslikke tekstiile - kampsuneid, kleite, kindaid, sokke, mütse jpm. Oma toodetes kasutame naturaalseid materjale. Alates sellest aastast võimalus osta meie tooteid ka e-poest.

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega