Liidu liige
Sisutus ja aed

Bambuskeskus.ee

Kui otsid stiilset, ülivastupidavat ja keskkonnasõbralikku ehitus- või sisustuslahendust, siis sa oled õiges kohas. Oleme Baltikumi ainus ainult bambusest valmistatud sisustus -ja ehitustoodete tarnja.

Meie tootevalik jaguneb peamiselt kahte gruppi:

● bambusest ehitusmaterjalid (MOSO International B.V.)

● bambusest  mööbel ja sisustuselemendid

Ehitusmaterjalid

MOSO International B.V. on kvaliteetsete bambustoodete tarnija rohkem kui 50 riigis. Oma 20-aastase kogemusega on MOSO® pioneeriks uuenduslikes bambuslahendustes nii sise- kui välistingimustes. MOSO® toodang on tunnustatud ülemaailmse A-kaubamärgiga ning ettevõte on järjekindlalt keskendunud jätkusuutlikkusele, toote kvaliteedile ja innovatsioonile.

Meil on väga laialdased teadmised bambusest ehituslikest lahendustest, sealhulgas: bambusest väliterrassidest ja põrandatest, toorbambusest, tisleri plaatidest ja prussidest.

Esindatud on neli peamist tooterühma:

• MOSO bambusest põrandad ja parketid | 11 erinevat tüüpi põrandakatteid mitme variatsiooniga igale sihtrühmale  (nii kodukasutajale  kuni professionaalile).

• MOSO bambuset ehitusmaterjalid välitingimustes | Patenteeritud tehnoloogia, mis tagab kõrgeima vastupidavuse (klass 1 standardis EN 350-1) välistingimustes, sealjuures  terrassid, fassaadid ja väliprussid

• MOSO bambusest paneelid ja tööpinnad sisetingimustes | Väga lai valik erineva suuruse, paksuse, tooni ja tekstuuriga tisleriplaate, spoone ja prusse.

• MOSO erilahendused | Ainulaadsed kohandatud bambusest erilahendused, mis vastavad ka kõige kõrgematele kliendi poolt esitatud kriteeriumitele nõuetele.

MOSO bambustoodete vaieldamatud eelised teiste materjalide ees on:

● CO2 neutraalne toode kogu eluea tsükli vältel

● keskkonda säästev materjal

● lõputu ressurss

● pilkupüüdev välimus

● ülitugev  ja vastupidav

● väga stabiilne materjal

● suure tulekindlusega

Mööbel ja sisustus

Meie E-poest leiad ka bambusest käsitöömööblit: voodid, kummutid, öökapid, peeglid ja sisustusredelid. Valikus on ka  kaunid merekarpidest käsitsi kokku pandud lae- põranda- ja lauavalgusteid.

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega