Liidu liige
Kodutehnika ja audio

Caver.ee

Suurim valik kodu- ja IT-tehnikat ning elektroonikat. Vaata meie e-poes ringi, sest meil on saadaval pea-aegu kõike! Suure kodutehnika kategoorias leiad omale koju uue külmkapi, kuivati, mikrolaineahju, pesumasina kui ka pliidi! Häid igapäeva elu abilisi leiad väikese kodutehnika kategooriast: aurumopp, robot tolmuimeja, kliimaseade, kuumaõhufritüür, köögikombain, röster jpm! Loomulikult on ka IT huvilistele olemas kõiksugu arvutitehnikat, mis on vajalik ühe korraliku arvuti toimimiseks!

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega