Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Cellbes.ee

Cellbes on Rootsi ettevõtte, mis lisaks Rootsile ja Eestile tegutseb veel 7 riigis. Valikust leiab nii naiste kui ka meeste riideid, jalanõusid, aksessuaare, pesu ja spordikollektsiooni, sh ratsariiete erikollektsiooni. Esindatud on nii trenditooted kui ka ajatud klassikud. Samuti on veebipoes lai valik kodusisustustooteid – voodipesud, valgustid, vaibad, vannitoatooted jm. Mitmed tooted on Parem loodusele märgisega ehk valmistatud taaskasutatud materjalidest või saanud endale ökomärgise. Rõivakollektsioonist leiab igaüks endale midagi, sest valikus on riided naiste suurustele 34-64 ja meeste suurustele S-8XL!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega