Liidu liige
Teenused

Csc.ee/et

CSC tegutseb Eesti telekommunikatsiooni turul juba enam kui 20 aastat. Meie kogemus ja tehnoloogiad võimaldavad pakkuda äriklientidele kvaliteetseid ja kaasaegseid lahendusi, mis parandavad kommunikatsiooni ettevõtte ja klientide vahel ning samuti lihtsustavad firma igapäevast tööd. Omame tugevat kompetentsust äriklientidele IT-teenuste pakkumisel ning samuti kvalifitseeritud ja kogenud IT-meeskonna.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega