Liidu liige
Ilu ja tervis

Epood.medreto.ee

Medreto OÜ on asutatud 2007. aastal inspireerituna innovatsioonist meditsiinis ning eesmärgiga esindada Eestis ja lähiriikides innovaatilisi, väheminvasiivseid meditsiinilisi lahendusi pakkuvaid tootjaid ning koolitada meditsiinipersonali.

Meie siiras soov on koostöös tootjate ja tervishoiuspetsialistidega anda oma panus meditsiini arengusse, et meie regiooni patsientidel oleks juurdepääs uudsetele ning tänapäevastele ravimeetoditele.

Meie peamisteks koostööpartneriteks on haiglad ja terviseasutused Baltikumis. Pakume tooteid juhtivatelt meditsiinitehnika tootjatelt, mis hõlmavad radioloogia, kardioloogia, neuroradioloogia, endovaskulaarset ja kirurgia erialasid.

Klientide vajadused ja patsientide turvalisus on meile olulised. Parim kvaliteet igal tasandil – toodetes, suhetes, teeninduses ja kokkulepetes on väärtused, millest juhindume.

Oleme saavutanud stabiilse arengu tänu meie heade klientide ja koostööpartnerite usaldusele ning edukale koostööle. Selle kinnituseks on Medreto OÜ pälvinud AS Creditinfo Eesti tunnustuse “Edukas Eesti Ettevõte 2011-2020” mis näitab, et ettevõte on suutnud 10 aastat järjepidevalt hoida stabiilselt kõrget A-grupi krediidireitingut.

Omistatud tunnustuse üheks peamiseks eesmärgiks on kinnitada Medreto OÜ usaldusväärsust ettevõtte klientide ja partnerite jaoks, kelle jaoks on olulised püsivad ja jätkusuutlikud ärisuhted.

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega