Liidu liige
Fotod, kingitused, piletid, vautšerid

Fienta.com

Fienta on ürituste piletimüügiplatvorm. Oma üritust, hindasid ja müügitingimusi saad ise sisestada ning igal ajal ka ise muuta. Lisaks piletimüügile saad meie abil registreerida osalejaid, võtta vastu makseid, väljastada automaatselt arveid, saata meeldetuletusi ning saada ülevaadet oma müügi- ja turunduskanalitest.

Sinu klientidele on pileti ostmine on lihtne ja vaba kõigest üleliigsest, samuti ei lisa me neile omalt poolt mingit lisatasu.

Fientast leiad muuhulgas ka määratud istekohad, online üritused, maksed arve alusel, tasuta tagastused, kassaliidese, edasimüüjate keskkonna, tasuta mobiiliäpi piletite kontrollimiseks, nimesiltide printimise, uudiskirjaga nõustumiste kogumise, klientide andmebaasi, mitmekeelsuse, broneeringud, kinkekaardid, masinloetava API ja palju muud.

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega