Liidu liige
Ilu ja tervis

Hoia.bio

     

HOIA homespa on Saaremaal tegutsev looduskosmeetika bränd, kes valmistab oma tooted käsitsi ja keskkonda säästvalt. Meil ei ole suuri masinaid ja meie partiid on pisikesed ja valmistatud hoole ja armastusega.
HOIA tooted on loodud põhjamaisele kuivale ja dermatiidile kalduvale nahale, meie toodete koostisosad on looduslikud või looduslikku päritolu ja võimalikult vähe töödeldud. Meie toodete retseptid on lihtsad ja jamavabad. HOIA eesmärgiks on kasutada üha rohkem kodumaist toorainet ja luua tooteid, mis on efektiivsed ja õrnad sinu naha vastu ja võimalikult keskkonnasõbralikud. Meie laiast tootevalikust leiab poputust kogu kehale!

     

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega