Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Katrearula.com

Kesk-Eesti üks tähelepanuväärsemaid turismiobjekte, Põltsamaa Loss, peidab endas palju põnevat, sealhulgas moedisaineri Katre Arula. Katre Arula Meistrikoda on käsitöö- ja disainipood, kust leiab kotte, rõivaid, aksessuaare ning palju muud.

Katre Arula ei järgi suuri trende, tema bränd on omaette energiaga, pidevalt kasvav, arenev ning jätkusuutlik. Katré on oma brändile loonud täiesti oma DNA, mis annab tema toodetele suure lisaväärtuse. Kõik Katré tooted on valmistatud Eestis, kasutamata toorikuid ja masstootmist - võite kindel olla, et kannate midagi väga erilist. Taaskasutus, vanade esemete uueks disainimine ning jääkide kasutamine on kõik aspektid, mida Katré enim disaintooteid luues hindab.

Katré bränd sai alguse kirest lapitöö vastu, lapitehnika viis Katre Arula oma autoritehnikate välja töötamiseni, mis hõlmab helkurmotiividega kotte, kleite, dressipluuse, pusakleite, helkureid, salle… Tema tooted kannavad märgist “Tunnustatud Eesti Käsitöö”. Katré on aastate jooksul teinud mitmeid kõrgmoeesemeid ja osalenud Tallinn Fashion Week’il ning Estonian Fashion Festivalil.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega