Liidu liige
Lasterõivad, -jalanõud ja -tarbed

Lapsevali.ee

    Lapseväli OÜ tegeleb laste mänguasjade ja tarvikute rentimisega, mis säästab lapsevanemaid üleliigseid asju täis kodust. Meie missiooniks on olla lastevanemate heaks koostööpartneriks, pakkudes neile võimalust proovida erinevaid tooteid just neile sobiva perioodi vältel ning ilma suuri väljaminekuid tegemata. Renditoodete kasutamine aitab planeerida pere igakuiseid kulusid võimalikult efektiivselt ja mõistlikult. 

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega