Liidu liige
Ilu ja tervis

Medifum.ee

Medifum on Eesti populaarseim tervisetoodete veebiplatvorm, pakkudes turuliidrina alati laia kaubavalikut, parimat hinda ja turvalist ning kvaliteetset ostukogemust. Meie tegevuseks on meditsiini ja tervisetoodete importimine, tootmine ja müük. Müügil meditsiinilised maskid, respiraatorid, COVID-19 antigeeni kiirtestid, vitamiinid, naturaalsed ja probiootilised puhastusvahendid ning kvaliteetsed kompressioonravitooted.

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega