Liidu liige
Ilu ja tervis

Mekelt.com

MEKELT on sündinud kahe pikaajalise apteegitöö kogemusega proviisori sarnasest soovist ja ühisest visioonist pakkuda inimestele kvaliteetseid ning oma koostiselt ohutuid kosmeetikatooteid ja toidulisandeid. Otsustasime oma tegevust alustada veebipoega, mis annab võimaluse jõuda kõigi inimesteni üle Eesti, sõltumata asukohast. Meie eesmärk apteekritena ilu- ja kosmeetikavaldkonda sisenemiseks on missioonitunne ning mõistmine, et täna on iluvaldkonnas väga palju valikut, mis teeb selles orienteerumise kohati üsnagi keerukaks. Kosmeetikatooteid võib täna leida kõikjalt meie ümbert, alustades kõige lähemast toidupoe riiulist ning lõpetades ehituspoodidega. Meie soov on aidata meie klientidel teha tervislikumaid valikuid, leida ilutooteid, mis on sobivad just konkreetsele nahatüübile, mis on oma koostiselt võimalikult naturaalsed ning ei sisalda ohtlikke abiaineid. Meie jaoks apteekritena on oluline olla oma teadmistega abiks teadlikumal nahahooldustoodete valikul ning läbimõeldud terviklahenduste pakkumisel. Me soovime kasvada koos meie armsate klientidega. Me tahame olla kiirelt arenevad oma tootevalikus ning olla usaldusväärsed partnerid toodete valikul. Meie jaoks on oluline toetada kodumaist ettevõtlust ning pakkuda oma veebipoes erinevate eestimaiste tootjate kvaliteetset tootevalikut. Samal ajal võib meie veebipoest leida ka välismaiseid öko-, vegan- ja loodustooteid. Me tahame teha koostööd tootjatega, kes on oma ettevõtmistes asetanud esikohale just nimelt lõpptarbija vajadused ning keda ajendab missioon pakkuda parimat kvaliteeti.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega