Liidu liige
Ilu ja tervis

Palmers-shop.ee

Palmer´s on pühendunud juba 180 aastat kõrgeima kvaliteediga looduslike nahahooldustoodete tootmisele. Meie looduslikud toorained on hangitud eetiliselt ja jätkusuutlikul moel ning neid ei ole testitud loomadel. Palmer’si valikust leiad nii igapäevaseid kreeme, kui ka hooldavaid ning nahaprobleeme parandavaid ja ennetavaid tooteid. Meie venitusarmide vastased kreemid on leidnud suurt kasutust lapseootel naiste seas üle kogu maailma.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega