Uudised

Facebook-i Eesti esindus toetab jõuliselt kohaliku e-kaubanduse ja ekspordi arengut

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab ligi 400 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Httpool Baltics ja maailma üks suurimaid sotsiaalmeedia- ja reklaamivõrgustikke Facebook alustasid käesoleval aastal strateegilist koostööd, mille peamiseks eesmärgiks on pakkuda strateegilist ja tehnilist tuge Baltikumi ettevõtetele, sõltumata nende tegevusalast või reklaamieelarvetest.

Httpool Baltics-i kui Facebook-i ainsa ametliku edasimüüja teenuste hulka kuulub muuhulgas ka:

  1. Klientide strateegiline ja tehniline nõustamine - kuidas tõsta kampaaniate efektiivsust ehk kuidas muuta Facebook-is turundamine kasumlikumaks.
  2. Troubleshoot-ing ehk igapäevane praktiline tugi kohapeal - eestikeelne (vajadusel ka venekeelne) klienditeenindus on läbinud Facebook-i kõrgeima tehnilise ettevalmistuse.
  3. Arve alusel reklaami eest tasumine - igakuise arve alusel 2. nädalase maksetähtajaga  reklaamikampaaniate eest tasumine, et lihtsustada raamatupidajate töö
  4. Strateegilised ja praktilised koolitused turundajatele -kuidas kasvatada oma seniseid teadmisi FB reklaamiplatvormi osas ning kuidas Facebook (sh Instagram, Messenger) oma ettevõtte jaoks maksimaalselt hästi tööle panna.

Httpool Baltics-i klientide hulka kuulub väga erineva valdkonna ettevõtteid, sh meedia- ja reklaamiagentuure, enamus e-kaubanduse- ja ekspordiettevõtteid töötab meiega otse, kasutades ühe tasuta teenusena ka põhjalikku performance-nõustamist.

Facebooki reklaamiplatvormi on e-kaubanduse ja ekspordi tõhusamaks toetamiseks palju modifitseeritud, Httpool Baltics aitab leida ning realiseerida kõige viimased trendid, uuendused ja tööriistad, mida Facebooki reklaamikeskkond äriklientidele pakub.Httpool Baltics-i teenused on klientidele tasuta.

Httpool Baltic-s Eesti kontoriga saab ühendust e-mailil talvik@httpool.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega