Liitu meiega ja saa Eesti e-kaubanduse suunanäitajaks.

Avalda soovi ja ühine meiega!

→ Lihtliikmele (e-poele) 350€ aasta
→ Toetajaliikmele 700€ aasta
→ Ühekordne liitumistasu 50€

Liitu meiega

Miks liituda?

Kompetents

Oleme e-kaubanduse kompetentsikeskus. Meie teadmised, arvamused ja nõu on alati meie liikmete käsutuses. Lihtsalt küsi ja oleme abiks!

Eestkoste

Seisame liikmete ja valdkonna huvide eest nii avalikus sektoris kui valdkonda puudutavas õigusloomes, et kiirem areng oleks võimalik ja kergem.

Tugevus

Koos moodustame ühise jõu, mis suudab lahendada ka kõige keerulisemad probleemid. Samas suunas liikudes jõuame sinna kiiremini ja lihtsamalt.

Väärt kontaktid

Ühisürituste ja ühiste tegevuste kaudu on lihtsam leida kontakti inimestega, kes mõtlevad sarnaselt, luua sünergiat ja lisaväärtust.

Usaldusväärsus

Meie “Turvaline ostukoht” usaldusmärgis tagab ostjale kontrollitud ostukogemuse ning tõstab külastajate silmis müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

E-smaspäev

Neli korda aastas jõuame vähemalt iga kümnenda Eesti elanikuni e-kaubanduse sooduspakkumistega, mis kasvatavad tuntust ja käivet.

Värsked uuringud

Viime läbi ja jagame tarbija- ja turu-uuringuid ning kajastame seadusemuudatusi, et oleksime kursis arengutega ja valmis muutustele aegsasti reageerima.

Tasuta üritused

Meil on aastas vähemalt 10 tasuta koolitust – hommikuseminari ja webinari, mis hoiavad meid muudatustega kursis ja pidevalt arenemas.

40% soodustus

Meiega seotud suured konverentsid ja seminarid on meie liikmetele alati 40% soodsamad, et meil oleks võimalus õppida, areneda ja kaasa rääkida.

Liitu meiega

Liitu kuulumine tasub ära juba esimesest päevast

Tegeleme igapäevaselt e-kaubanduse seadusandluse, riigi ja Euroopa Liiduga suhtlemise, kui ettevõtete eest seismisega. Korraldame liikmetele E-smaspäeva kampaaniaid, anname välja Turvalise Ostukoha usaldusmärgist, korraldame igakuiselt koolitusi, uuringuid, jagame valdkonna arengu, trendi jm kasulikku infot. Liitu kuulumine tasub äriliselt ära juba esimesest päevast alates!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Alates 2008

E-kaubanduse Liit on 2008. aastal asutatud katusorganisatsioon. Ühendame Eesti e-kauplejaid ja kõiki teisi, kelle jaoks e-kaubanduse areng on tähtis.

Jagame võite

Koos jagame töövõite ja rõõme, aga lahendame ka Eesti e-kaubanduses esilekerkivaid probleeme ning muresid.

Jagatud teadmised

Meie teame mis e-kaubanduses toimub ja kuidas neid teadmisi äri kasvatamiseks kasutada. Liikmena saad nendele teadmistele ligipääsu.

Astu liikmeks

Mida liikmed arvavad?

Goldtime on Eesti E-kaubanduse Liidu liige alates 2016. aastast. Selle ajaga on liit ennast vägagi tõestanud ja toimub pidev e-kaubanduse arendamine Eestis. Alustavale e-kauplejale on kindel "must have" olla liidu liige, sest see pakub vajalikku infot kõiksuguste materjalide, koolituste, seminaride, kontaktide jmt osas. Kindlasti ei saa jätta mainimata "Turvaline ostukoht" märgist ja juba legendaarseks saanud E-smaspäeva kampaaniat.

Indrek Kaju, Goldtime.ee

E-kaubanduse liidu liikmeks olemine tagab juurdepääsu kõige värskemale e-kaubanduse oskusteabele ja uudistele. Kauba peale väärtuslikud kontaktid, koolitused ja müügikampaaniad - kasulik nii alustajatelele, kui ka kogenud tegijatele.

Taavi Laeks, weekend.ee

Astrile on palju abi olnud liidu poolt korraldatud üritustest ning jagatavast õiguslikust praktikast. Müügile aitab reaalselt kaasa järjest enam hoogu sisse saav E-smaspäeval osalemine. Loomulikult on suur väärtus ka liidu liikmetega suhtlemine, mis on üks parimaid viise kätt Eesti e-kaubanduse pulsil hoidmiseks.

Silver Hage
Astri Grupi nõukogu liige
astri.ee

Tänaseks on E-kaubanduse Liit üks kõige tegusamaid ettevõtlusorganisatsioone Eestis, kellest teised eeskuju võtavad. E-kaubanduse liidu liikmeks olek on prestiižne auasi igale e-poele. Koos tegutsedes saavutame kindlasti veel palju ka tulevikus.

Peep Kuld
E-kaubanduse liidu ja Cleveroni kaasasutaja,
On24 kaasomanik

Oma e-äriga konkurentsis püsimiseks ja kasvamiseks peab hoidma kätt pulsil, mis valdkonnas toimumas. E-kaubanduse Liidu liikmed on infovoos sees ja saavad võimaluse end märksa soodsamalt harida. Meile, kui e-äride arendus- ja konsultatsioonipartnerile, annab Liitu kuulumine infot kaupmeeste nii äriliste kui ka tehniliste ootuste kohta.

Margus Ots
Lumav Commerce OÜ äriarendusjuht
lumav.com

Kiirelt areneva fintech ettevõttena on äärmiselt oluline kliendi usaldus ning E-kaubandusliit on sellele hästi kaasa aidanud. Kogu Modena tiimiga võime kinnitada, et lisaks paljudele headele kontaktidele on liitumine E-kaubandusliiduga pakkunud värskeid teadmisi ja edasiviivaid ärilahendusi, mis aitavad meil edasi liikuda nii ettevõtte kui indiviidina.

Oliver Matt,
Modena

ESTO on olnud E-kaubanduse Liidu liige juba mitu aastat ja me oleme meeldivalt "šokeeritud", kui aktiivne, struktureeritud ja edasiviiv kogu organisatsiooni tegevus on. Tänu liikmeks olemisele saab liidu liige alati olla kasulikus infovoos sees, osaleda väga harivatel seminaridel ja koolitustel, omada ligipääsu kasulikele materjalidele, kampaaniatele ja kontaktidele. Peame tõdema, et tänu liidu väga heale tegevusele on Eesti e-poodide ja teiste turuosaliste teenuse kvaliteet väga kõrge. Siit on ainult hea edasi minna!

Martin Ustaal
ESTO AS ärijuht ja kaasasutaja

Suur suur tänu kõikide seminaride ja muu toetuse eest, mida E-kaubanduse Liit pakub! Te teete väga tänuväärset tööd. Me ei jõua ära kiita seda päeva, mil me liidu liikmeks astusime!

Mirjam ja teised kaardimeistrid
Regio

Tutvu juba liitunud e-poodidega

Meid on iga päevaga aina rohkem, sest koos on kergem areneda.

Astu liikmeks

Hoiame näppu internetiäri pulsil

Liit ühendab Eesti e-kauplejaid, olles oma valdkonna edendajaks ja kompetentsikeskuseks. Hoolitseme selle terve käekäigu eest.

Liitu meiega juba täna ja saa osa hüvedest

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega