Muudame koos e-ostlemise harjumuseks

Loe e-smaspäeva kohta

E-smaspäev koondab neli korda aastas e-kaubanduse sooduspakkumised.

Head pakkumised ostjatele. Tuntuse ja käibe kasv e-kauplejale. E-smaspäev on Eesti E-kaubanduse Liidu poolt korraldatav neli korda aastas toimuv e-ostlemist edendav päev, kus meie liikmed ja teised veebipoed teevad 24-tunni jooksul www.esmaspaev.ee kampaanialehel sooduspakkumisi.

E-smaspäev on kaitstud kaubamärk, mille omavoliline kasutamine on keelatud. E-smaspäeva kampaanias osalemiseks on vaja end registreerida www.esmaspaev.ee kampaanialehel ja saada E-kaubanduse Liidu kinnitus.

Alates 2014

E-smaspäev toimus esimest korda 10. novembril 2014 ja  järgnevatel aastatel toimus iga mai ja novembri teisel esmaspäeval. Nüüdseks toimub E-smaspäev juba neli korda aastas - iga märtsikuu, maikuu, septembrikuu ja novembrikuu esimesel esmaspäeval. E-smaspäeva eesmärgiks on pakkuda ostjatele 24-tunni jooksul võimalikult paljudes Eesti veebipoodides eriti häid pakkumisi ja seeläbi suurendada Eesti e-poodide tuntust.


Võta meiega ühendust

Meil on hea meel, et viimased kampaaniad on olnud eriti edukad ja oleme 24-tunni jooksul jõudnud vähemalt iga kümnenda Eesti elanikuni.

NB! Registreerimise avame reeglina kuu enne kampaania algust. Täpsema info ja osavõtutingimused leiad aadressilt www.esmaspaev.ee
Küsimuste korral kirjuta meile julgelt aadressile info@e-kaubanduseliit.ee

Tutvu juba liitunud e-poodidega

Meid on iga päevaga aina rohkem, sest koos on kergem areneda.

Vaata liikmeid

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega