Ühendame neid, kelle jaoks e-kaubanduse areng on oluline ja oleme e-kaubandusele pühendunud.

Meid on üle 500

Meid on rohkem kui 500 aktiivset e-kaubanduse edendamisele pühendunud ettevõtet. Koos oleme Eesti e-kaubanduse edasiviivaks jõuks juba üle 14 seiklusrohke aasta.

E-kaubanduse Liit on 2008. aastal asutatud katusorganisatsioon. Ühendame Eesti e-kauplejaid ja kõiki teisi, kelle jaoks e-kaubanduse areng on tähtis. Koos jagame töövõite ja rõõme, aga lahendame ka Eesti e-kaubanduses esilekerkivaid probleeme ning muresid.

Oleme valdkonna kompetentsikeskuseks ja edendajateks ning seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus areneks vastavuses headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele ning õiglase seadusandlusega õigusruumis.

Tule liikmeks
Tutvu meie põhikirjaga
Taotle usaldusmärgist

Usaldusväärsus

Koos seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. Tänu sellele oleme usaldusväärsed ja liikmelisus ütleb seda ka meie klientidele ning koostööpartneritele.

Turvalisus

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Teadmised

Meie teame mis e-kaubanduses toimub ja kuidas neid teadmisi äri kasvatamiseks kasutada. Liikmena saad nendele teadmistele ligipääsu läbi uuringute, turuülevaadete ja koolituste. Koos areneda ja kasvada on alati lihtsam!

E-smaspäev

E-smaspäev koondab neli korda aastas e-kaubanduse sooduspakkumised, mis jõuavad vähemalt iga kümnenda Eesti elanikuni. Head pakkumised ostjatele. Tuntuse ja käibe kasv e-kauplejale.

Networking

Meil on lai võrgustik, mis koondab kasulikke kontakte nii Eestis kui välismaal. Ühine kogemuste ja teadmiste jagamine muudab äri arendamise lihtsamaks ning aitab kasvata uute kõrgusteni.

Liitu kuulumine tasub ära juba esimesest päevast

Tegeleme igapäevaselt e-kaubanduse seadusandluse, riigi ja Euroopa Liiduga suhtlemise, kui ettevõtete eest seismisega. Korraldame liikmetele E-smaspäeva kampaaniaid, anname välja Turvalise Ostukoha usaldusmärgist, korraldame igakuiselt koolitusi, uuringuid, jagame valdkonna arengu, trendi jm kasulikku infot. Liitu kuulumine tasub äriliselt ära juba esimesest päevast alates!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Ühine meiega ja kasvatame e-kaubandust koos

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

Mida liikmed arvavad?

Goldtime on Eesti E-kaubanduse Liidu liige alates 2016. aastast. Selle ajaga on liit ennast vägagi tõestanud ja toimub pidev e-kaubanduse arendamine Eestis. Alustavale e-kauplejale on kindel "must have" olla liidu liige, sest see pakub vajalikku infot kõiksuguste materjalide, koolituste, seminaride, kontaktide jmt osas. Kindlasti ei saa jätta mainimata "Turvaline ostukoht" märgist ja juba legendaarseks saanud E-smaspäeva kampaaniat.

Indrek Kaju, Goldtime.ee

E-kaubanduse liidu liikmeks olemine tagab juurdepääsu kõige värskemale e-kaubanduse oskusteabele ja uudistele. Kauba peale väärtuslikud kontaktid, koolitused ja müügikampaaniad - kasulik nii alustajatelele, kui ka kogenud tegijatele.

Taavi Laeks, weekend.ee

Astrile on palju abi olnud liidu poolt korraldatud üritustest ning jagatavast õiguslikust praktikast. Müügile aitab reaalselt kaasa järjest enam hoogu sisse saav E-smaspäeval osalemine. Loomulikult on suur väärtus ka liidu liikmetega suhtlemine, mis on üks parimaid viise kätt Eesti e-kaubanduse pulsil hoidmiseks.

Silver Hage
Astri Grupi nõukogu liige
astri.ee

Tänaseks on E-kaubanduse Liit üks kõige tegusamaid ettevõtlusorganisatsioone Eestis, kellest teised eeskuju võtavad. E-kaubanduse liidu liikmeks olek on prestiižne auasi igale e-poele. Koos tegutsedes saavutame kindlasti veel palju ka tulevikus.

Peep Kuld
E-kaubanduse liidu ja Cleveroni kaasasutaja,
On24 kaasomanik

Oma e-äriga konkurentsis püsimiseks ja kasvamiseks peab hoidma kätt pulsil, mis valdkonnas toimumas. E-kaubanduse Liidu liikmed on infovoos sees ja saavad võimaluse end märksa soodsamalt harida. Meile, kui e-äride arendus- ja konsultatsioonipartnerile, annab Liitu kuulumine infot kaupmeeste nii äriliste kui ka tehniliste ootuste kohta.

Margus Ots
Lumav Commerce OÜ äriarendusjuht
lumav.com

Kiirelt areneva fintech ettevõttena on äärmiselt oluline kliendi usaldus ning E-kaubandusliit on sellele hästi kaasa aidanud. Kogu Modena tiimiga võime kinnitada, et lisaks paljudele headele kontaktidele on liitumine E-kaubandusliiduga pakkunud värskeid teadmisi ja edasiviivaid ärilahendusi, mis aitavad meil edasi liikuda nii ettevõtte kui indiviidina.

Oliver Matt,
Modena

ESTO on olnud E-kaubanduse Liidu liige juba mitu aastat ja me oleme meeldivalt "šokeeritud", kui aktiivne, struktureeritud ja edasiviiv kogu organisatsiooni tegevus on. Tänu liikmeks olemisele saab liidu liige alati olla kasulikus infovoos sees, osaleda väga harivatel seminaridel ja koolitustel, omada ligipääsu kasulikele materjalidele, kampaaniatele ja kontaktidele. Peame tõdema, et tänu liidu väga heale tegevusele on Eesti e-poodide ja teiste turuosaliste teenuse kvaliteet väga kõrge. Siit on ainult hea edasi minna!

Martin Ustaal
ESTO AS ärijuht ja kaasasutaja

Suur suur tänu kõikide seminaride ja muu toetuse eest, mida E-kaubanduse Liit pakub! Te teete väga tänuväärset tööd. Me ei jõua ära kiita seda päeva, mil me liidu liikmeks astusime!

Mirjam ja teised kaardimeistrid
Regio

Meie uued liikmed

Meid on iga päevaga aina rohkem, sest koos on kergem areneda.

Minulooduskosmeetika.ee

Liige aastast 

2024

Ilu ja tervis

Pood.nordista.eu

Liige aastast 

2024

Toidu- ja tarbekaubad

Kontorikaubad.ee

Liige aastast 

2024

Toidu- ja tarbekaubad

Jacadi.lv/en/

Liige aastast 

2024

Lasterõivad, -jalanõud ja -tarbed

Velohunt.ee

Liige aastast 

2024

Sport, hobid, lemmikloomad

Bymukk.com

Liige aastast 

2024

Ilu ja tervis

Soovid kõik liikmed avastada?

Vaata kõiki

Uued märgise saajad

“Turvaline ostukoht” usaldusmärgist lubame kasutada ainult tublimatel, kes seisavad selle eest, et ostukogemus oleks turvaline, mugav ja läbipaistev.

Ortoteek.ee

Liige aastast 

2024

Ilu ja tervis

Saunainter.com

Liige aastast 

2024

Ehitus ja tööriistad

Premiostore.eu

Liige aastast 

2024

Toidu- ja tarbekaubad

Pood.tavast.ee

Liige aastast 

2024

Ehitus ja tööriistad

Kaubadkoju.ee

Liige aastast 

2024

Kaubamajad

Masku.ee

Liige aastast 

2024

Sisutus ja aed

Soovid kõiki märgise saajad avastada?

Vaata kõiki

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega