Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

40den.eu

40 den tihedusega sukkpüksid on eesti naiste seas kõige armastatuimad ja populaarsemad sukkpüksid. Sellest ka selline nimi - 40DEN.eu.

40DEN.eu (endine nimi sukamaailm.ee) asutati 2011. aastal Tallinnas soovist pakkuda tänapäeva kiire elutempoga naisele ja mehele lihtsat ja mugavat ostukeskkonda. Pakume tuntud Itaalia ja Hispaania brändide tooteid. Meie paljude heade pikaajaliste koostööpartnerite hulka kuuluvad sellised rahvusvahelised brändid nagu Bellissima, Fila, Pompea, Polzela, Cat, Selene, Jadea, Levante, Dim Paris, CDV.

Meie tootevalikus on sukkpüksid, sukad, põlvikud, sokid, retuusid, aluspesu, spordirõivad, aluspesu ja sukkpüksid tulevastele emadele. Igal nädalal uued mudelid. Meil on Baltikumis ainuõigus esindada selliseid brände nagu Bellissima, Pompea, Selene, Jadea ning C.D.V.

Lai valik, kiire tarne, mugav ostukeskkond, turvalised ja mugavad makselahendused.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega