Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Ajakiriema.ee/pood

     

Kas Sa EMA ja ISA pusasid tead? Vanemlust ausse tõstvad siinmail lausa legendiks saanud rõivad leiad tuntud ajakirjaniku, raamatute autori ja kolme lapse ema Merle Liivak Praksi loodud EMA veebipoest. Pood pakub võimalikult     loodussõbralikult ning õiglaselt toodetud ägedaid kinke emadele, isadele, vanaemadele ja vanaisadele. Lisaks armastatud pusadele ja särkidele on valikus ka eetilisest hõbedast ehted (ka kullatud), sojaküünlad, kosmeetika, riidekotid, tervisejoogid ja muidugi ka (raamat)ajakiri EMA, millest kõik alguse sai.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega