Liidu liige
Sport, hobid, lemmikloomad

Altan.ee

Altan Team OÜ alustas jalgrataste müügiga 2007. aastal. Meie eesmärgiks on pakkuda kõigile liikumisest rõõmu läbi professionaalse nõustamise ja meeldiva teeninduse. Esindame Eestis Itaalia vanimaid jalgrattabrände Torpado, Esperia, Legnano ja Carratt ning innovaatiliste lahendustega tuntud maanteerataste tootjat Fondriest. Alates 2019. aastast oleme Joyor ja Zeeclo elektritõukerataste ametlikud edasimüüjad. Mõlemad tootjad on innovatiivsed teenäitajad elektritõukerataste turul ning meilt leiad kindlasti omale sobiliku elektritõukeratta.

Altan Team e-poest leiab endale keskkonnasõbraliku liikumisvahendi igaüks.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega