Liidu liige
Sisutus ja aed

Ananke.ee

Ananke alustas 20 aastat tagasi Haapsalus mööblikauplusena ning lähiaastatel lisandusid mööblikauplused Paides, Rakveres ning Tallinnas.

Peamiselt keskendusime Eestis toodetud köögimööbli ja liuguste müügile, mis on siiani Ananke salongide peamine müügisuund.

Ananke e-pood lisandus 2007ndal aastal ning algusaastad olid väga edukad, sest tol hetkel olid konkurentideks ainult mõned üksikud mööblivaldkonna veebipoed.

Hetkel on Anankel neli mööblisalongi (Haapsalu, Tallinn, Pärnu ja Paide) ning jätkuvalt arendame Ananke e-poodi.

Meie pere tegutseb igapäevaselt ettevõtte töös (Rita - tegevjuht, Jaak - transport ja logistika, Kerttu - Ananke e-pood ja Mattis - Tallinna Ananke).

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega