Liidu liige
Kodutehnika ja audio

Arvutitark.ee

     

Arvutitark OÜ on aastal 2013 loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte.
Oleme spetsialiseerunud arvutite, komponentide, arvutitarvikute ja lisaseadmete müügile. Meie klientideks on arvutientusiastid ja ka paljud oma ala professionaalid, kes tegelevad näiteks heli- ja videotöötluse või projekteerimisega ning vajavad seetõttu erilahendusi. Samas leiab iga meie külastaja Arvutitarga kaplustest laialdase valiku igapäevaseid IT-tooteid. Oleme oma tarnepartneriteks välja valinud tootjad, keda on maailmas tunnustatud kõrge kvaliteedi ja innovatiivsuse poolest.
Arvutitark on Eesti üks suurim sülearvutite ja nende juurde kuuluvate lisaseadmete müüja. Tootevalikust leiab ka parima kvaliteediga klaviatuure, hiiri, kõrvaklappe, võrguseadmeid ja palju muud. 11 kauplusega Eesti suurimates kaubanduskeskustes ja oma e-poega oleme klientide jaoks alati olemas. Pakume mugava valiku tarneviise, seejuures kiiret ja muretut kättesaamise võimalust meie esinduskauplustest.
Tallinnas, Järveotsa tee 50C on meil suur peakontor koos laoga, kust teostame otsetarned klientideni ja laialivedu meie poodidesse, mis tagab kiire tarneaja ja hea tootesortimendi üle Eesti. 2022 aasta seisuga on meil esindused erinevates kaubanduskeskustes Tallinnas, Viimsis, Tartus, Pärnus ja Narvas.
Arvutitarga esinduste töötajad on hästi koolitatud oma ala professionaalid ja spetsialistid, kes tunnevad arvutite hingeelu põhjalikult ja on ka ise huvitatud nii arvutitest kui arvutimängudest. Küsi julgelt nõu!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega