Liidu liige
Teenused

Aufort.gold

Aufort on finantstehnoloogia ettevõte, mis pakub võimalust investeerida füüsilisse investeerimiskulda digitaalsel kujul - kullakonto.

Kulda on võimalik igal hetkel digitaalselt tagasi müüa, võtta välja füüsilise kuldplaadina või saata teise inimese kullakontole vaid loetud sekunditega.

Kuld on üks vanemaid ja turvalisemaid varaklasse, mis aitab kaitsta oma varade väärtust ehk ostujõudu inflatsiooni eest.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega