Liidu liige
Lasterõivad, -jalanõud ja -tarbed

Babytrio.ee

BabyTrio on Beebikeskuse poolt välja töötatud e-poodide platvorm, kus on võimalik soetada beebi- ja lastetooteid. Pakume tooteid, mis tänu oma kvaliteedile on mõeldud Sinu esimesele lapsele ning mitmetele järgmistele.

BabyTrio e-pood on esindatud nii Eestis kui ka Lätis. Inspireerituna meie 20-aastasest teenindusajaloost Baltikumis ja kolmest asutajaliikmest sai loodud nimi BabyTrio, mis esindab ühist missiooni ning kannab edasi väärtusi, millest lähtume igapäevases töös. Eesmärkideks on pakkuda suurepärast ostukogemust, kvaliteetset müügijärgset teenindust ja sortimenti, mis rahuldaks ka kõige nõudlikumat tarbijat. BabyTrio esindab kogu maailmas tuntud kaubamärke, millest enamik on toodetud Euroopas:

Maxi-Cosi, bebe-jou, Quinny, Kidsmill, Bugaboo, We-too - Holland

Aeromoov, Aerosleep - Belgia

Babymoov - Prantsusmaa

Cam, Peg-Perego, Poupy, Neonato - Itaalia

Emmaljunga, BOZZ, BabyBjörn, Capidi - Rootsi

Stokke - Norra

BabyDan - Taani

YappyKids, Troll - Läti

     

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega