Liidu liige
Kaubamajad

E-bbq.ee

Jae- ja hulgimüük:

BBQ Entertainment OÜ on kiiresti kasvav jae- ja hulgimüügifirma, kellel on ka oma veebikaubamaja ja esindussalong Saku 6a, Tallinn.

Meie tootevalik on hoolikalt valitud ja müüme ainult neid tooteid, mille esindamise üle oleme uhked. Mõned kaubamärgid, mida ise maale toome: Kamado Joe, Ole Hickory, Everdure by Heston Blumenthal, ProQ, Marienburg, MasterChef, Venturini Baldini, Frantoio Muraglia, Maldon Salt, Gin Kitchen, Muma Gin, Silent Pool Gin, ETI Thermapen jne. Ja ka meie enda brändid Grillep, BBQ Rub jne.

Catering ja koolitused:

Lisaks tegeleb BBQ Entertainment OÜ ka privaatsete cateringide korraldamisega. Pakume alati rikkalikku menüüd, ainulaadseid toitusid, ilusaimat toidu väljapanekut, inventari (mööbel, telgid, nõud, klaasid jne) ja parimat teenindust! Meie tiimis on oma ala parimad grillmeistrid ja tippkokad, showbaarmanid ja rõõmsameelsed teenindajad. Toidud valmistame kõik kohapeal vahetult ja värskelt parimatest valitud toorainetest meie mobiilses väliköögis. Küpsetame toitu süte kohal, süte sees, hõõguva puuhalu peal, Kamado Joe keraamiliste grillidega ja ka maailma suurima ufo-grilliga! Tagame toidu maksimaalse kvaliteedi, sealhulgas lihade ja kalade ülima mahlasuse ja pehmuse! Meie cateringi teenus sisaldab põhjalikku peensusteni lähenemist kõikidele nüanssidele saavutamaks parimat kliendi rahulolu!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega