Liidu liige
Sisutus ja aed

Charma.ee

Charma Kodusalong asutati 16 aastat tagasi ja paar aastat hiljem avasime esinduskaupluse Järve Keskuses. Oleme Ameerika suurima mööblitootja Ashley Furniture ametlik esindaja Eestis.

Ashley Furniture tootevalikust leiab nii klassikalises stiilis mööblit kui ka modernsemaid esemeid. Ameerika diivanid on eriti tuntud oma mugavuse ja funktsionaalsuse poolest. Meie valikus on erinevas suuruses nurgadiivaneid, pehme mööbli komplekte, erinevate funktsioonidega recliner-mööblit. Lisaks diivanitele pakume Teile kontorilaudu ja raamaturiiuleid, elutoakomplekte, vitriinkappe ja kummuteid, magamistoamööblit, söögilaudadekomplekte ja palju erinevaid aksessuaare, millega oma kodu veelgi täiustada. Meie poes esindatud veel Kare, Point ja Panamari kaubamärgid.

Siin ootavad sind alati oma ala professionaalid, kes aitavad Teie kodu teha eriti hubaseks ning valida just endale sobivad esemed koju, andes Teile head ja asjakohast nõu.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega