Liidu liige
Ilu ja tervis

Cleanella.ee

Cleanella on praktilisi hügieenilahendusi pakkuv e-pood ja nõustamiskeskus. Meie tootevalik sisaldab kõike, mida vaja, et tagada täiuslik hügieen isikuteeninduses, kontorites ja loomulikult ka kodus. Pakume standarditele vastavaid isikukaitsevahendeid, laias valikus ühekordseid kindaid, meditsiinilisi maske jne. Jagame personaalset konsultatsiooni ja koostame kliendile soovi korral hügieeniplaani. Meie valikust leiab kvaliteetseid pabertooteid ja erinevaid ühekordseks kasutamiseks mõeldud tooteid. Kvaliteetne paber on leidnud heakskiitu autoteeninduses, tööstussektoris ja toiduainetega tegelevates asutustes. Paberid on kasutamisel ökonoomsed, sest pakkides ja rullides olevad lehekogused on tavapärasest suuremad.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega