Liidu liige
Toidu- ja tarbekaubad

Davincifood.ee

     

Tänaseks on Da Vinci Food OÜ’st kujunenud juhtiv ja hinnatud Vahemere äärsete maade toidukaupade ning alkohoolsete jookide distributsiooniga tegelev ettevõte, kes omab kliente nii HoReCa kui jae – ja hulgimüügi sektoris. Aastatega on meie tootevalik laienenud ja muutunud mitmekesisemaks. Valikusse on lisandunud tuntuid Itaalia ja Vahemere kaubamärke erinevate tootegruppide lõikes.
     
Sortimendivaliku tegemisel on keskseks kriteeriumiks toodete kõrge kvaliteet ning Vahemere päritolu, mille moodustavad rahvusvahelist tunnustust pälvinud tootjad ja margitooted. Veinide valikul hindame kõrget kvaliteeti ja unikaalsust, mistõttu eelistame pigem traditsioone austavate perefirmade toodangut. Meie eesmärgiks on tõsta Eestis Itaalia ja Vahemere toidukultuuri tuntust ning pakkuda kõigile võimalust nautida suurepäraseid toitusid kodumaal, selleks Vahemere äärde sõitmata.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega