Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Denimdream.com

Põldma Kaubanduse AS sai alguse 1994. aastal, kui avati Tallinnas Nõmmel teksakauplus Sinine Kangur. Tänaseks on ettevõte jõudsalt laienenud ning on rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud teksa – ja elustiilibrändide maaletooja, omades üle 120 poe Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas. Lisaks Denim Dream kauplustele kuuluvad Põldma Kaubanduse AS kauplusteketti ka Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Mustang, Camel Active, Tom Tailor, Premiere by Poldma, Marciano by Guess esinduskauplused ja Denim Dream outletid. Aastal 2012 liiguti e-kaubandusse ja avati Denim Dream e-pood www.denimdream.com, mida on tunnustatud “Parim e-pood” tiitliga. Ettevõte tegutseb aktiivselt ka hulgikaubanduses.

Denim Dream kauplustekett on tuntud mitmekülgse brändivaliku poolest terves Baltikumis. Denim Dream pakub kvaliteetseid rõivaid, jalanõusid, kotte ja aksessuaare nii naistele, meestele kui ka lastele. Kollektsioonidest leiab nii maailmakuulsaid trendibrände kui ka klassikalisemad moebrände nagu Guess, Pepe Jeans, Calvin Klein, Tommy Jeans, Mustang, Tom Tailor, Molly Bracken ja paljud teised. 2014. aastal tuldi edukalt turule päris oma kodumaise Denim Dream brändiga, mis pakub riideid nii naistele kui meestele.

Põldma Kaubanduse eesmärk on kliente rõõmustada, pakkudes neile unustamatuid moeelamusi ning suurepärast personaalset teenindust, et muuta kogu ostuprotsess võimalikult lihtsaks ning mugavaks. Lisaks on loodud nii kauplustes kui e-poes püsikliendiprogramm “Denim Dream Family”, mis annab püsiklientidele võimaluse saada püsivat soodustust tavahinnaga toodete pealt ja koguda enda püsikliendi kontole boonusraha.

 

Aitäh, et meid kannad!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega