Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Dondella.com

Dondella on Eesti ehtebränd, mille valikust leiad põnevaid juveele, ehteid ja aksessuaare naistele, meestele ning lastele. Tooted kujundatakse ja valmistatakse nii Eestis kui ka koostöös kaugemate sertifitseeritud tehaste ja partneritega. Dondella laiast valikust leiab naiste ja meeste kõrgtehnoloogial valminud keraamilisi ehteid, 925 hõbeehteid ja premium kvaliteet juukseaksessuaare. Tooted on suunatud eelkõige tänapäeva tegusale naisele mõeldes. Naisele, kes hindab praktilisust, kvaliteeti ja peab lugu moest. Kõik tooted on valminud oma ala prfessionaalide käe ja valvsa pilgu all ning läbinud kvaliteedi kontrolli. Seega on meie prioriteediks kliendi rahulolu ja sära. Dondella soov on pakkuda tõelist ilu ja emotsioone, mis tooks esile ehtekandja isikupära ja paneks särama iga tema päeva!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega