Liidu liige
Toidu- ja tarbekaubad

Finewine.ee

Finewine ateljee on personaalset teenindust pakkuv veinipood Tallinnas. Meie prioriteediks on meeldiv ja mugav ostukogemus nii veinipoes kohapeal kui ka e-poes (finewine.ee). Meie valik on üks laiemaid ja suur osa veinikollektsioonist erineb jaekaubanduses pakutavast. Pakume nõuandlikku müügiteenust, lahendusi erinevateks olukordadeks ning paindlikke koostöötingimusi. Korraldame ka veini- ja vahuveinikoolitusi teie seltskonnale kuni 20le osalejale. Lisaks valmistame kauneid veini ja gurmee kinkekomplekte, mis on võitnud juba paljude kinkijate ja kingisaajate südamed. Kvaliteetne sisu, kaunis pakend ja puhtad maitsed on meie valikute tegemise aluseks. Finewine ateljee pakub püsiklientidele püsisoodustust, sünnipäevasoodustusi ning pulmajookide pakkumisi. Sooduspakkumistega kursis olemiseks registreeru püsikliendiks ja telli uudiskiri meie kodulehel. Ootame Sind külla nii oma veinipoodi kui e-poodi!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega