Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Eestijuveel.ee

Eesti Juveel on osa Eesti identiteedist.

Meie missiooniks on olla Eesti ehte ja lauahõbeda ostja teejuht, luues tähendusi ning aidates orienteeruda ehte ning lauahõbedamaailmas.

Eesti Juveel on esinduspood – välismaa ehe eestlasele ja eesti ehe välismaalasele. Eesti Juveel eristub teistest pakkujatest oma suurima ning esinduslikuima valikuga Eestis toodetud kuld- ja hõbeehetega ning kogu Baltikumi parima valikuga lauahõbedaga. Meie tugevuseks on oma tootmine siin samas Eestis, mis annab meile palju erinevaid võimalusi klientidele nende erisoovides vastu tulla. Juhindume ehteid disainides ning tootes Eesti ehteostja eelistustest.

Kauplustest võid leida Eestis tuntud brände nagu nt Lummus, New Vintage by Kriss aga ka välismaiseid kaubamärke nagu Sueno, Ecos Jewel, Kohinoor, Papiroga, Sokolov.

Valikus on käekellad brändidelt Tommy Hilfiger, Candino, Festina ning Paul Hewitt.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega