Liidu liige
Ilu ja tervis

Elusvali.ee

     

Tippkvaliteetsed toidulisandid ja tervisetooted Sinu tervise heaks. Meie tootevalikus on hoolikalt valitud ja rahvusvaheliselt tunnustatud toidulisandid, palju mahetooteid ning muid kvaliteetseid tervisetooteid. Müüme vaid hoole ja      armastusega valminud toodangut, mida ka oma lastele julgelt pakume. Me jälgime, et meie ja tootjate tegevus ning tootmine oleks jätkusuutlik, võimalusel isegi elukeskkonda taasloov.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega