Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Emmaandtheo.ee

Emma and Theo on pere-ettevõte, mis disainib ja valmistab riideid lastele ja naistele.

Valmistame absoluutselt kõik oma asjad Eestis ja valime hoolikalt materjale, millest meie tooted valmivad. Meie valikust võib leida palju naturaalseid ja eksklusiivseid materjale nagu siid, peenvill ja suvel linane.

Kui ettevõtte alguses tunti meid laste villaste mantlite järgi, siis tänaseks leiab meie valikust ka poiste ülikonnad, tüdrukutele laia valiku kleite, seelikuid, kooliriideid ja muud.

Meie suurimateks inspiratsiooniallikateks on olnud just meie lapsed ja nende vajadused. Testime riideid oma poja-tütre seljas, et need oleksid kvaliteetsed, ilusad ning lastel oleks nendega hea ja mõnus olla.

Samuti valmivad meie käe all väikesed kollektsioonid naistele: villased mantlid, millest leiab ka mohääri ja kašmiiri puudutust. Pehmed meriinovillased kampsunid ja naiselikud kleidid.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega