Liidu liige
B2B e-poed ja teenused

Estlanders.ee

Estlanders Marketing on e-poodide müügikasvule spetsialiseerunud digiturundusagentuur.

Kuigi potentsiaalse kliendi suunamine esimese ostuni on kriitilise tähtsusega, on oluline klienti hoida kaasatuna kogu klienditsükli vältel. Estlanders Marketing aitab viia veebipoe ostuhuvilised esimese ostuni, kasutades Meta reklaame, Google Adsi, TikToki reklaame ja vajadusel teisi reklaamiplatvorme ning Klaviyo turundusautomatiseeringute platvormi. Ühtlasi aitab Estlanders Marketing luua automatiseeringuid (tervitusjadad, hüljatud ostukorvi jadad, sünnipäeva jadad jt ostueelsed ja -järgsed teavitused) ning regulaarseid uudiskirju, mille eesmärk on parandada kliendikogemust, klienti harida ning aidata tal ostuotsus võimalikult lihtsaks teha. Kui esmane ost on saavutatud, keskendub Estlanders Marketing korduvostude toomisele, et suurendada kliendi väärtust ja kasumlikkust

Estlanders Marketing töötab koostöös teie olemasoleva turundusmeeskonnaga ning saab teid välise spetsialistina aidata kanalipõhiselt (Meta Ads, Google Ads, TikTok Ads, Klaviyo jt). Kui vajate abi tervikliku digiturundusega, võtab Estlanders Marketing meeleldi enda kanda kogu digiturunduse strateegia loomisest teostamiseni.

Estlanders Marketing on:

Sertifitseeritud Google’i partner

Sertifitseeritud Meta Media Planning Professional

Klaviyo Master Silver partner

GDPR Cookiebot.com Authorised Reseller

Optimonk.com partner

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega