Liidu liige
Makselahendused

ESTO.ee

ESTO on eelistatuim makselahenduste pakkuja Baltikumis, muutes kaupmeeste müügi- ja tarbijate ostukogemuse revolutsiooniliselt lihtsaks ning sujuvaks. ESTO-l on üle Baltikumi pea 500 000 aktiivset klienti ning üle 3000 partnerpoe. ESTO-t usaldavad Baltikumi suurimad brändid - MemberShop, Sportland, Elkor, JYSK, ON24, Novatours, Weekend, Loverte, Jahipaun, Tradehouse, PetCity, iDeal, RDE, Mööbel1, Aatrium, Decora, Mobipunkt, BIGBOX, Goldtime, Rademar jpt.

ESTO missioon on aidata partneritel müüa ja klientidel osta.

ESTO pakub mitmekesist tootevalikut nii B2B kui ka B2C klientidele. 

Kaupmeestele (B2B) leiab ESTO tootevalikust tasuta pangalingid, täielikult automaatse järelmaksu võimaluse ja mugavad „osta nüüd, maksa hiljem“ lahendused: 

* ESTO 3-ga saab kogeda paindlikkust, mis võimaldab klientidel jagada maksed kolmeks osaks ilma lisakuludeta; 

* Alternatiivselt pakub Bolt Pay Later makseviis võimalust tasuda 30 päeva jooksul ilma lisatasudeta. 

ESTO turundustugi, kaupmeeste reklaamimine ESTO kanalites ja juurdepääs ESTO Marketile – Balti riikide suurimale eripakkumistega online-kaubamajale - on lisaboonused. 

Ostlejate (B2C) jaoks pakub ESTO enda partnerpoodides klientidele võimalust tasuda kuni 60-kuulise maksegraafikuga ehk ESTO järelmaksulahendusega ja „osta nüüd, maksa hiljem“ krediidivabade lahendustega. 

Alates asutamisest 2017. aastal on ESTO kaasanud üle 120 miljoni euro suuruse rahastuse tuntud investoritelt, sealhulgas juhtivatelt perekontoritelt Baltikumis ja Skandinaavias ning Multitude ja Citadele pangalt. Selline märkimisväärne tugi on võimaldanud ESTO-l laiendada oma tootevalikut, sealhulgas krediidiliini ja väikelaenu näol ning kasvatada oma pühendunud professionaalidest koosnevat Balti riikidest, Soomest ja Ukrainast pärit meeskonda.

Kui sa oled jaemüüja, ning omad e-poodi või kauplust, siis võta kindlasti ESTO-ga ühendust!

Me aitame teie müügid tõsta uuele tasemele!

 

Kirjuta meile partner@esto.ee või helista numbril +372 621 9999!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega