Liidu liige
Makselahendused

ESTO.ee

ESTO on Baltimaade juhtiv uuenduslike ja innovatiivsete makse- ja ostlemisteenuste pakkuja, kes teeb maksed lihtsaks nii Eesti, Läti kui ka Leedu tarbijale kui ka kaupmehele, nii e-poes kui ka kauplustes.

ESTO abil saavad kliendid mugavalt ja kiirelt osta kohe või maksta hiljem, näiteks osamaksete kaupa.

ESTO pakub e-poodidele ja kauplustele innovatiivseid makselahendusi - alustades pangamaksetest (teatud tingimustel tehingutasudeta!) ja kaardimaksetest, lõpetades "Osta nüüd, maksa hiljem" makselahenduste ja automatiseeritud ning erineva struktuuriga järelmaksulahendustega, kus klient saab tasuda näiteks 30 päeva, 3 kuu või koguni 48 kuu jooksul. Parimatel tingimustel ja mugavalt ning kiirelt.

ESTO-t usaldavad Baltikumis üle 1000 e-poe ja kaupluse, sh suurimad e-commerce tegijad - Kaup24, Sportland, Mööbel1, RDE, Jahipaun, Tradehouse, Weekendshoes, Loverte jpt.

Lisaks makselahenduste pakkumisele pöörab ESTO suurt tähelepanu sellele, et pakkuda klientidele lisandväärtust, tuua sünergia kliendi ja partneri vahele ning tõsta partnerite kogumüüki ja kogutellimuste arvu.

ESTO investeerib tugevalt uute makselahenduste arendamisse, partneri e-poe funktsioonide parendamisse ning koos partneriga mitmesugustesse turundustegevustesse.

ESTO on valmis tooma enda partnerite e-poodidesse uusi kliente. ESTO-l on üle Baltikumi pea 200 000 aktiivset klienti, keda me suuname ka enda partnerite e-poodidesse ja kauplustesse ostlema.

Vii ka enda müükuuele tasemele! Kuidas? Vaata SIIT

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega