Liidu liige
Kodutehnika ja audio

Fotoakadeemia.ee

      Fotoakadeemia tegeleb alates 2007. aastast. Oleme esimene Nikoni tooteid pakkuv ProShop Baltikumis. Parim valik fotograafiahuvilistele ja professionaalidele mõeldud Nikoni tippklassi kaameraid, objektiive, lisavarustust ja tarkvara. ProShopist leiavad endale vajalikke optikaseadmeid looduses liikujad: jahimehed, metsamehed, matkajad, linnuvaatlejad, merehuvilised ja golfisõbrad. Lisaks leiab Fotoakadeemia poest suures valikus Godoxi tooteid, Polaroid kaameraid ja erinevaid Insta360 kaameraid.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega