Liidu liige
Ilu ja tervis

Hammas32.ee

Hammas32s unistame sõbralikust maailmast, kus kõik inimesed julgevad naeratada. Rõõmuga toome Sinuni kõik vajaliku, mis on seotud terve suu ja positiivsete emotsioonidega ning seda juba aastast 2016. Hammas32 e-poest leiad parima valiku parima hinnaga elektrilisi hambaharju, hambapastasid ja lisatarvikuid, seda kõike koos personaalse nõustamise ja hea tujuga. Mugavalt ja kiirelt koos sõbraliku ostukogemusega. Oleme Philips Sonicare ja Oral-B ametlik edasimüüja ja tänu sellele jõuab Sinuni alati uusim tootevalik koos asjatundlike soovitustega.

     

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega