Liidu liige
Lasterõivad, -jalanõud ja -tarbed

Heveren.ee

Heveren e-poest leiad kõik vajalikud esmatarbe kaubad kogu perele: puhastusvahendid; kõik vajalikud nahahooldustooted lastele, naistele, meestele; intiimhügieenitooted, zero waste tooteid, meriinovillariideid jpm. Lisaks on valikus palju tooteid lastele alates sünnist: mähkmed, vankrikiigutajad, päikeseprillid, närimislelud, swaddlesid jpm. Valikust leiab veel suure hulga toidulisandeid ja vitamiine, tervislikke maiustusi ja snäkke kogu perele. Heveren hoolitseb selle eest, et müügil olevad tooted oleksid koostisosadelt puhtad, nahale ohutud ja sobiks kasutamiseks alates sünnist ja ka kõige tundlikuma nahale inimestele sh allergikutele. Heveren toob maale mitmeid tuntuid kaubamärke nagu Friendly Organic, Purenn, Petit&Jolie, Pure Beginnings, Azetabio, Pulpe De Vie, Bambyo, Kit&Kin, Ecoegg, Alphanova, Alphanova Montbrun, Gravier jpm.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega