Liidu liige
Ilu ja tervis

Ilu.ee

I.L.U. - parimad ilutooted, uusimad ilutrendid.

I.L.U. e-poest leiad ilutooteid armastatud ja hinnatud kaubamärkidelt üle maailma. Sind ootab lai valik parfüüme, naha- ja juuksehooldustooteid, meigitooteid, toidulisandeid, ilutarvikuid ning kingitusi naistele ja meestele. Avasta innovaatilised ilutrendid, -uudised ja sooduspakkumised. Ostude sooritamine lihtne, mugav ja turvaline.

Ootame sind ka I.L.U. kauplustes Kristiine keskuses, Rocca al Mare keskuses, Ülemiste keskuses, Pärnu Keskuses ja Lõunakeskuses Tartus.

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega