Liidu liige
Ilu ja tervis

Ilu.ee

I.L.U. - parimad ilutooted, uusimad ilutrendid.

I.L.U. e-poest leiad ilutooteid armastatud ja hinnatud kaubamärkidelt üle maailma. Sind ootab lai valik parfüüme, naha- ja juuksehooldustooteid, meigitooteid, toidulisandeid, ilutarvikuid ning kingitusi naistele ja meestele. Avasta innovaatilised ilutrendid, -uudised ja sooduspakkumised. Ostude sooritamine lihtne, mugav ja turvaline.

Ootame sind ka I.L.U. kauplustes Kristiine keskuses, Rocca al Mare keskuses, Ülemiste keskuses, Pärnu Keskuses ja Lõunakeskuses Tartus.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega