Liidu liige
Ilu ja tervis

Iluproff.ee

     

Iluproff Ilusalong on tuntud iluteenuste pakkuja, mis pakub laias valikus professionaalseid teenuseid. Salongis saate nautida erinevaid iluprotseduure, sealhulgas juukselõikust, juuksevärvimist, maniküüri, pediküüri, näohooldust ja palju muud. Iluproff Ilusalongi meeskond koosneb kogenud ja professionaalsetest iluteenindajatest, kes pakuvad klientidele personaalset lähenemist ning kvaliteetset teenindust. Lisaks pakub salong ka mitmesuguseid ilutooteid ja soovitusi koduseks kasutamiseks, et tagada klientide ilu ja heaolu igapäevaselt. Tutvuge Iluproff Ilusalongiga ja naudi lõõgastavat ja luksuslikku iluelamust!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega