Liidu liige
Auto- ja motokaubad

Intercars.ee

Inter Cars on Kesk- ja Ida-Euroopa suurim sõiduautode, kaubikute ja veoautode varuosade edasimüüja. Ettevõte pakub ka töökojavarustust, eelkõige autode hooldus- ja remondiseadmeid ning mootorrataste varuosi ja tuunimistarvikuid.

Inter Cars Capital Group’i kuulub 32 ettevõtet. Ettevõte tegutseb 17 turul Euroopas, olles siin üks valdkonna viiest kõige suuremast tegijast.

Ettevõte on mitmete organisatsioonide ja liitude liige – kuulub mh Euroopa ATR edasimüüjate liitu ning mainekasse autoosade edasimüüjate ja tootjate liitu (SDCM). Inter Cars osaleb nende organisatsioonide töös ning algatab nende kaudu tööstusharule olulisi programme ja tegevusi.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega