Liidu liige
Sisutus ja aed

Intuitoffice.ee

Intuit by Softrend liigub muutuvate vajaduste tuultes pakkudes kontoritesse uut atmosfääri. Intuiti kontorimööblidisain lähtub kontorist kui töölaundžist, mis kasvatab töötajate loomingulisust, toetab koostööd, soodustab kohal käimist ja aitab uusi talente ligi meelitada. Intuit by Softrend kasvas välja hinnatud pehmemööbli valmistajast Softrend. Tänu Softrendile on meil rikkalik kogemustepagas ja oskus valmistada mugavat mööblit. Lisades valemisse grammike omapära, avastamisrõõmu ja uuendusmeelsust, võimaldaski meil kontorimööbli maailma tuua midagi täiesti uut. Kõik Intuiti tooted valmivad käsitööna meie Eestis asuvas tehases. Haldame põhjalikult kogu protsessi alates disaineri esimesest mõttevälgatusest kuni toote lõpliku valmimiseni.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega