Liidu liige
Lasterõivad, -jalanõud ja -tarbed

Jukukeskus.ee

Jukukeskus.ee e-poest leiate laia valiku mänguasju igale maitsele ja vanusele. Lisaks mänguasjadele on jukukeskus.ee e-poes suur valik turvatoole, söötmistoole, lapsevankreid, reisivoodeid, kõhukotte ja teisi vajalikke tooteid kogu perele. Jukukeskus.ee e-poest leiate lapsele kingituse sünnipäeva või tähtpäeva puhul. Teeme koostööd maailmakuulsate ja armastatud brändidega nagu HASBRO, LEGO, Barbie, Ravensburger, RASTAR, HAPE.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega