Liidu liige
Lasterõivad, -jalanõud ja -tarbed

Jukukeskus.ee

Jukukeskus.ee e-poest leiate laia valiku mänguasju igale maitsele ja vanusele. Lisaks mänguasjadele on jukukeskus.ee e-poes suur valik turvatoole, söötmistoole, lapsevankreid, reisivoodeid, kõhukotte ja teisi vajalikke tooteid kogu perele. Jukukeskus.ee e-poest leiate lapsele kingituse sünnipäeva või tähtpäeva puhul. Teeme koostööd maailmakuulsate ja armastatud brändidega nagu HASBRO, LEGO, Barbie, Ravensburger, RASTAR, HAPE.

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega