Liidu liige
Ehitus ja tööriistad

Kaercher.com/ee

Kärcheri nimi on sünonüümiks suurele jõudlusele, heale kvaliteedile, maailmatasemel innovatsioonile ning standardeid loovale asjatundlikkusele puhastuses. Kõrgsurvepesurite leiutajana on Kärcher täna vastava ala turuliider ning tehnoloogiliste uuenduste ning paljude teiste valdkondade eestvedaja. Rohkem kui 600 töötajat tegeleb iga päevaselt uurimis- ja arendustegevustega- kindlustamaks, et Kärcheri toodete disainis, välja töötamises ja katsetamises on kasutatud kõige uuemaid tehnoloogiaid. See kindlustab Kärcheri seadmete tõhusususe, pikema kasutusea ja keskkonnasõbralikkuse.

Kärcher pakub vajadustele vastavaid, jätkusuutlike ja keskkonnasõbralikke puhastuslahendusi nii omaala professionaalidele kui ka kodukasutajale.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega