Liidu liige
Sport, hobid, lemmikloomad

Kalastus.eu

Kalastus.eu alustas juba üle kümne aasta tagasi väikse e-poega ja kasvades järjest suuremaks. Alates 2015 aastast on e-poele lisaks ka füüsiline kauplus Tallinnas. Aastatega on läinud kaubavalik järjest paremaks jav ajaduspõhisemaks ning nüüdseks oleme jõudnud paljude klientide südamesse just sellise kaubavalikuga, mida nad vajavad kalastamiseks või vabaaja veetmiseks. Meilt leiab inimene väiksest konksust kuni paatideni välja. Meie moto on, poest otse kalale!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega