Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Kamee.ee

     

Kamee Ehe tegutseb aastast 1994 ning tegeleb juveelitoodete ja kellade jaemüügiga. Meie kauplused asuvad Tartus Eedeni Keskuses ja Rakveres Põhjakeskuses. Leiate meid ka e-poest kamee.ee.
Meie pikaajalised kogemused ja mitmekesine ehtevalik tagavad, et klient leiab meie juurest soodsa hinnaga suurepärase valiku klassikalisi kuld- ja hõbeehteid nii pidulikuks sündmuseks kui ka argipäevaks.
Soovime pakkuda Teile häid emotsioone ostlemisel, ehete kandmisel ja  kinkimisel. Meilt ostetud kingitus rõõmustab nii kingi saajat kui ka kinkijat.
Meie eesmärgiks on, et iga meie kauplusest ostetud ehe pakuks Teile suurepäraseid ja meeldejäävaid elamusi ka aastate pärast.
Kamee Ehe - elamus ehtest!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega