Liidu liige
Kodutehnika ja audio

Kannukas.ee

Kännukas OÜ on 1994. aastal asutatud elektroonikakaupade ja lisavarustuse jae- ning hulgimüügiga tegelev ettevõte. Meil on Tallinnas oma müügisalong ning alates 2008. aastast ka e-pood. Saame pakkuda väga kiiret tarnet, kuna meie pakutavad tooted on kõik meie enda laos kohapeal olemas. Paneme rõhku kvaliteedile ning valime tooteid hoolikalt. Teeme omalt poolt kõik, et jääksid meilt ostetud kaubaga väga rahule ning külastaksid meid taas.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega