Liidu liige
Lasterõivad, -jalanõud ja -tarbed

Karupoegpuhh.ee

Karupoeg Puhh OÜ on Eesti perefirma, mis on lastele pakkunud põnevaid mänguasju juba aastast 2007. Karupoeg Puhhi e-poes on püsiklientidele kõik tavahinnaga tooted -10%. Lihtsalt registreeri kasutajaks ning head pakkumised ootavad sind.

Meilt leiab kuumimaid mänguasjade hitte, suure valiku puidust mänguasju, vankrikomplekte ja kergkärusid ning kõike vajalikku värsketele vanematele ja beebidele.

Meie valikus on põnevaid mänguasju nii õue kui ka tuppa brändilt Gerardo’s Toys, mille kõige populaarsem toode on Jumpy hüppeloom – meilt võib leida üle 30 erineva disaini. Lisaks on veel esindatud tuntud brändid nagu Nikko, Fisher-Price, Nerf, Wroow, Lego, Playmobil jpt. Mängulisi elamusi Karupoeg Puhhi e-poes!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega