Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Kelpmantextile.com

kelpman textile kaubamärk pakub laias valikus rõiva- ja sisustusaksessuaare ning limiteeritud kogustes naiste rõivaid.

Kõik tekstiilid on 100% naturaalsed, need valmistatakse Soomes, Eestis ja Lätis ning valmistatakse Euroopas toodetud materjalidest.

Disainer Mare Kelpman kontrollib kogu tootmisprotsessi, koob kangad vanade tööstuslike Dornier masinatega ja viimistleb need ilma keemilisi vahendeid kasutamata. Ökoloogiline jalajälg on minimaalne, kuna kogused tehakse vastavalt tarbimisele. Kollektsioone ja värvikooslusi uuendatakse pidevalt, samas säilib stiil ning kasutatud lõiked ja materjalid on ajatud.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega